102b.jpeg
buvar.jpeg

Újra nyit az Árpád Múzeum és kiállítóhelyei!

A Kormány 2020. június 18. nappal hatályon kívül helyezte a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III.11.) Korm. rendeletet.

A kulturális intézmények a közönségforgalmi területeiket megnyithatják, ezért JÚNIUS 23-TÓL, KEDDTŐL a ráckevei Árpád Múzeum és tagintézményei, a Patay László Városi Képtár és a Keve Galéria ismét szeretettel várja régi és új Kedves Látogatóit!

Ettől függetlenül fokozott figyelmet szentelünk a mindenkor hatályos egészségügyi és biztonságos előírások betartására.

Ezért látogatóink egészsége érdekében CSOPORTOKAT NEM FOGADUNK, illetve, amennyiben több kisebb létszámú érdeklődő egyszerre érkezik, akkor a LÁTOGATÓKAT EGYMÁSTÓL ELKÜLÖNÍTVE, az épület előtti várakozással engedjük be!

Természetesen, összetartozókat, családot, akik egyébként is érintkeztek együtt is beengedünk, de ha látogatásuk alatt újabb vendég érkezik, őket szintén az épület előtti várakozással engedjük csak be!

Maszk viselése és kézfertőtlenítés kötelező.

Megértésüket köszönjük!

Várjuk szeretettel érdeklődő látogatóinkat nyitva tartási időben:

Árpád Múzeum

Hétfőn: ZÁRVA

Kedd-Péntek:8.00-16.00

Szombat-Vasárnap: 9.00-17.00

Patay László Városi Képtár, Keve Galéria:

Hétfőn: ZÁRVA

Kedd-Vasárnap: 10.00-16.00.